Baráti találkozó 2019. május 18-án

Kedves Barátaink! A Brotherhood HDC Hungary és a Harley-Davidson Goldrex Nyíregyháza motoros találkozóra invitál benneteket 2019. május 18-án – szombaton – a Podlovics-tanyára.

Kapunyitás 10.00 órakor. A Harley-Davidson Goldrex Nyíregyháza márkakereskedés (Vasvári Pál utca 36.) aznap 16.00 óráig tart nyitva, s a rendezvény napján ott regisztrálók között egy 30.000 forint értékű vásárlási utalványt sorsolunk ki. Nap közben a motoros találkozó helyszínén hostesseinknél regisztrálók sorsolásának nyereménye pedig egy – műhelyünkben elvégzett – ingyenes olajcsere. A regisztráció érvényes motoros forgalmi engedéllyel történik, egy forgalmival egy regisztráció lehetséges. Sorsolás 20.00 óra után a színpadon!

A találkozó részletei itt olvashatók!

Megérkezett
a legújabb